IMPORTANT !!!

In jos

IMPORTANT !!!

Mesaj  PoPa la data de Mier Iul 14, 2010 3:48 pm

Deci ashi vrea sa aud parerile voastre inainte sa fac modifikri la server.. !!
Acum mai jos voi pune ce vreau sa modific aqm vreau k voi sa va dati cu parerea despre fiecare in parte ex: 1. da e frumos merge/numi place nu baga 2. la fel si asha mai departe sa nu va prind k postati aiurea !!!

1. auto_round_restart - se da automat restart dupa ce trec 30 de sec din harta !

2. admin_swear - Descriere: Acest plugin verifica ce scrie un admin si daca printre cuvintele lui se afla un cuvant din fisierul admins_swear_words.ini din folderul config va arata un mesaj hud si va scrie in fisierul admins_swear_list.ini o linie cu data adminul si ce a spus, deasemenea dupa 3 secunde de la injuratura ii se face poza adminului pentru maxima dovada , dupa ii da disconect, se creeaza automat fisierul admins_swear_list.ini in addons/amxmodx/configs.(zic eu e kiar folositor)

3. admin_listen - Descriere: Adminii online văd absolut tot ce scriu jucătorii ( say / say_team / voicecommands ) chiar dacă jucătorul respectiv se află la altă echipă decât adminul respectiv . Dacă nu aveţi ghostchat instalat , pe server doar adminii văd ce scriu mortii / vii / say_team / say / voicecommands

4. info_connect- asi vrea sa il skimb sa scrie decat :
Cutarescu s'a conectat pe server !
Cutarescu s'a deconectat de pe server !

5. admin_cmd - Descriere: Toate comenzile administrative ( kick,slap,slay etc. ) sunt colorate , comenzile le-am colorat dupa placul meu (cred k arata bne )

6. amx_who nou !! - se va pierde gradul Amiral dar in skimb apar numai adminii online pe server in momentul acela . Gradul : Nick

si mai am unu cu ban care creaza un fishier si arata toate banurile date pe server ..(cine lea dat si de ce si dak eu pe forum nu le gasesc postate va spanzur Smile)) )

PoPa
Admin

Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 23
Localizare : BooMGamE.Ro

Vezi profilul utilizatorului http://boomgame.forumer.ro

Sus In jos

Re: IMPORTANT !!!

Mesaj  Toxic la data de Mier Iul 14, 2010 4:46 pm

Asa hai sa fiu mai pe scurt asa:

1. Nu
2. Da
3. Da
4. Da
5. Da
6. Nu ptr ca e mai frumos asha.....

Si la faza cu banurile ar fi super ok parc asta era comanda nu ? amx_banlist Very Happy

Toxic
Newbie

Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 24
Localizare : La malu marii ;X Constanta

Vezi profilul utilizatorului http://boomgame.forumer.ro/

Sus In jos

Mesaj  lDarkness la data de Mier Iul 14, 2010 4:51 pm

1. Da
2. Da
3. Da
4. Da
5. Da
6. Nu Razz
lDarkness
Newbie

Data de inscriere : 13/07/2010
Localizare : Caransebes

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  CaracteR la data de Mier Iul 14, 2010 6:15 pm

1.Da
2.Da
3.Da
4.Da
5.Da
6.NU
CaracteR
Newbie

Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe scaun joc s pe Fun.BooMGamE.Ro beau bere si sparg seminte :D

Sus In jos

Mesaj  cYo la data de Vin Iul 16, 2010 5:32 am

1.Da
2.Da
3.Da
4.Da
5.Da
6.Da
cYo
Newbie

Data de inscriere : 09/07/2010
Varsta : 27

Sus In jos

Mesaj  PoPa la data de Vin Iul 16, 2010 5:54 am

deci admin chat color nush ce are k nu merge o sa kut si poate reushesc sa il fac Smile) cel care vad numai adminii tot (cum e shostchat) merge restart nu lam mai bagat k stiti si voi sa dati /restart cel cu limbaju nush ce are k nu adauga nik in lista Smile) dar rezolv si cu asta.. aveti grija la fuckoff ban destroy k am lista.. K2 te rog sa postezi banurile si sa iti faci aparitia pe frum
PoPa
Admin

Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 23
Localizare : BooMGamE.Ro

Vezi profilul utilizatorului http://boomgame.forumer.ro

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus